Zľava | Objednajte si viac za menej!

Pri objednaní väčšieho množstva okuliarov Tréner očí Vision Fix sa cena za kus mení nasledovne:

  

Kus Cena s DPH / kus
1-4 24,90 EUR
5-9 21,00 EUR
10-19 19,50 EUR
20-49 18,00 EUR
50+ 15,00 EUR

  

 

 

 

 

 

        

 

Ako z tabuľky vidíte, zľavy sa týkajú objednávok nad 5 kusov, ale aj pri objednaní 2-4 okuliarov naraz získate zľavu tým, že sa cena poštovného nezvyšuje. Ak si objednáte naraz aspoň 10 kusov, tak za poštovné vôbec neplatíte.

Objednané kusy sa spočítajú. Napríklad, ak ste už v našom eshope objednali jedny okuliare a teraz objednáte 4 kusy, tak okuliare Vám budeme účtovať so zľavou za 21 eur/ks. Takisto, ak si nabudúce objednáte ďalších päť okuliarov, tak už Vám budú stáť len 19,50 eur/ks atď.

Objednávku môžete poslať aj mailom na adresu info@treneroci.sk, alebo cez webovú stránku. Na webovej stránke nebudú zľavy viditeľné, ani v potvrdení, ktoré náš eshop systém po objednaní automaticky vygeneruje, ale v priebehu 24 hodín od nás dostanete vo forme emailu informáciu o zľavnenej cene. Prosíme, aby ste pri objednaní väčšieho množstva v poslednej fáze objednávky do rubriky "správa predajcovi" napísali slovo "zľava", a tak urýchlili proces spracovania objednávok.

Dierkované okuliare Vision Fix sú dodávané vo farebnej krabičke spolu s návodom na používanie. Kto si zakúpi viacero kusov dierkovaných okuliarov Vision Fix, dostane ku každým okuliarom aj puzdro ako darček. Predajná cena okuliarov nad 50 ks je však už taká nízka, že nevieme pribaliť puzdro ako darček. Ak však máte záujem o puzdro, môžete si ho zakúpiť za zvýhodnenú cenu 1,80 eur/ks.

Pre koho môže byť zľava na dierkované okuliare zaujímavá:

  • pre firmy, ktoré hľadajú vhodný (vianočný) darček pre zamestnancov,
  • pre distribútorov zdravotných pomôcok, ktorí chcú získať Tréner očí za veľkoobchodnú cenu,
  • pre všetkých, ktorí si chcú zakúpiť okuliare Vision Fix lacnejšie, a preto sú ochotní opýtať sa svojich príbuzných, priateľov alebo kolegov, či by aj oni mali záujem o zlepšenie zraku.